Ana sayfaAna sayfa Sita haritas?Site haritas?
Ara:
1TC:Bayilik  
 
 
             
 
 

Woodpecker Muhasebe Otomasyonu

2007 yılında "Dalga-94" Ltd. Şti. bünyesinde "Ruslan" mobilya fabrikası olarak faaliyete başlamıştır. Şirket çok kısa sürede bütün Azerbaycan'dan adını duyurmuş ve mobilya üretimi sektöründe liderler arasında yer almayı başarmıştır. Günümüzde şirket "WOODPECKER" ticari marka altında ürünleri üretiyor ve müşterilerine sunuyor. 

Şirketin hesap otomasyonu için 1C:İşletme 7.7 üzerinden Azerbaycanda bir yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş bir uygulama kullanılıyordu. Bu uygulama şirketin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamıyordu, özellikle de üretim konusunda. Uygulama açık kaynak kodlu olmasına rağmen kendi ülkesinde istedikleri yapıyı uyarlayacak şirket çıkmadıktan sonra Woodpecker Türkiye'deki iş ortakları ile görüşülerek 1TÇ şirketi hakkında öğreniyorlar. Yoğun bir araştırma sonrasında 1TÇ şirketinin Franchise bayisi olan 1TÇ-MERV şirketi ile çalışmayı karar alıyorlar. 
Programda standart ön muhasebe işlemleri (alım, satış, kasa, banka, çek/senet, cari hesap, stok, üretim, personel, bütçe vb.) ve firmanın özel iş süreçleri takibatı için geliştirilecek olan mekanizmanaların genel muhasebe ile entegreli bir şekilde çalışması gerekiyordu.

1TÇ-Merv şirketi çözüm olarak standart olan 1TÇ:Ticaret Yönetimi + Muhasebe uygulama üzerinde ek geliştirmeler yaparak istedikleri yapıyı oluşturmayı sundu. Sunulan çözüm Woodpecker şirketinin isteklerini tam olarak karşılamaktaydı, dolayısıyla projeyi anında başlatma kararına vardılar.

Programda özel olarak geliştirilen mekanizmalar:
 - Üretim modülü,
 - Personel maaşları,

Üretim yapıldığında üretim yapan departman seçilecek ve o departmanda çalışan personellere(tanımlanmış oranlarına göre) üretim maaşı hesaplanmaktadır. Personellere ödenen tutar otomatik olarak üretilen ürünlerin maliyetini etkilediği için, isteğe bağlı olarak miktar veya tutara göre üretim maliyetlerine dağıtılmaktadır.
Bunun dışında personel maaşı ödendiği zaman standart olarak kabul edilen 30 gün üzerinden değil, her ay farklı olarak hesaplanan gün sayısı'na göre ödenmektedir.

Proje parametreleri:

   

Projeyi gerçekleştiren Bayi:

1TÇ-Merv Şirketi 
Tel:
   +90 212 258 90 05 
         +90 212 258 90 06 
E-Posta: info@1tc-hizmet.com  / info@1tc-muhasebe.com
Web: www.1tc-hizmet.com / www.1tc-muhasebe.com

1C:İşletme sürümü:

8.2.17.157

Ana uygulama:

1TÇ:TİCARET YÖNETİMİ + MUHASEBE

Sektör

Mobilya üretim ve satış

Kullanıcı sayısı:

15


WoodPecker şirketi  
Adres: Celilabad - Kurtluş 91 / Azerbaycan

Tel:  +994 011 45 55 99 

mobilya otomosyonu


Bize Ulaşın..


   
 
 
Diğer WEB siteleri
 
 
 
MERV BİLGİ İŞLEM OTOMASYONU YAZILIM LTD. ŞTİ. (1TÇ-MERV)

info@1tc-hizmet.com
Tel: +90 212 258 90 05 / 06

Adres: Cihannuma Mah. Bostanci Veli Sok. Kerem Apt. No:10 K:2 Beşiktaş İstanbul
 
Powered by CMS