Ana sayfaAna sayfa Sita haritas?Site haritas?
Ara:
1TC:Bayilik  
 
 
             
 
 

E-Fatura Modülü (15.03.2016)


15.03.2016 Türkiye Cumhuriyetinde son mevzuat değişikliklerden sonra uygulamaya giren Elektronik Belge (E-Fatura) uygulamasına, her sene geçtikçe, yeni şirketler zorunlu olarak geçmektedir. E-Fatura uygulamasına dahil olan işletmeler, devletin ve piyasanın sunduğu imkanları kullanarak (özel entegratör, entegratör firmalar ile entegrasyon gibi seçenekler) e-fatura uygulamasını kullanmaktadır.
1TÇ-Merv şirketi, e-fatura uygulamasına dahil olan (veya gelecek senelerde dahil olacak) müşterilere kolaylık sunma açısından e-fatura (bununla birlikte e-defter ve e-arşiv) modülünü geliştirmiştir. 1TÇ-Merv'in sunduğu modül, bütün 1TÇ ve 1C:İşletme 8 uygulamalarıyla entegreli bir şekilde çalışmaktadır, yani, Türkiye'de 1TÇ veya 1C:İşletme 8 üzerinde geliştirilen uygulamaları kullanan müşteriler, başka yazılımlara geçmeden, kullandıkları uygulama üzerine e-fatura (e-arşiv, e-defter) modülünü kurarak, e-belgeleri alıştığı uygulama üzerinden göndermeye (gelen e-fatıra'ları indirmeye) devam edebilmektedir. Gönderilen belgeler entegrasyon yapılmış entegratör firmanın portalına gönderilir.
E-Fatura modülü hakkına bilgi edinmek için, referans firmaları görmek için lütfen tıklayınız veya bizimle irtibata geçiniz.

Tel: +90(212)258 90 05/06

← Tüm haberler

   
 
 
Diğer WEB siteleri
 
 
 
MERV BİLGİ İŞLEM OTOMASYONU YAZILIM LTD. ŞTİ. (1TÇ-MERV)

info@1tc-hizmet.com
Tel: +90 212 258 90 05 / 06

Adres: Cihannuma Mah. Bostanci Veli Sok. Kerem Apt. No:10 K:2 Beşiktaş İstanbul
 
Powered by CMS