Ana sayfaAna sayfa Sita haritas?Site haritas?
Ara:
1TC:Bayilik  
 
 
             
 
 

1TÇ-MERV Şirketi CeBIT Bilişim Eurasia 2013 Fuarında


07.10.2013 1TÇ-Merv Şirketi - 20'den fazla ülkede 1.000.000 işletmede başarıyla kullanılan 1C:İşletme sisteminin Türkiye'de tek yetkili dağıtımcı 1TÇ şirketinin franchise bayisidir ve bu sistem üzerinde her türlü hizmet ve desteğini veren bir şirkettir.
1TÇ-Merv şirketi ana faaliyeti olarak, 1C:İşletme 8 sistemi üzerinde ticaret ve muhasebe programları geliştirmek ve her türlü hizmet, sayabiliriz.

Sunulan teknolojiler sayesinde kendi işinize göre programı uyarlama, adapte etme olanağı, ek geliştirmeye açık olduğu için istenilen fonksiyonlar kolayca eklenebilir, mevcut olanlar ise değiştirilebilir, Windows, Linux, iOS, Android işletim sistemlerinden çalışma olanağı, aynı anda hem Desktop, hem web üzerinden bağlanma imkanı, 5 veritabanı ile desteklenmesi - 1C:DB, Postgre SQL, IBM DB2, SQL Server ve Oracle, ve neredeyse tüm veri sistemleri veya diğer programları ile entegreli bir şekilde çalışma olanakları sunulmaktadır.

1C:İşletme 8 sistemi çok farklı sektörler için üretim, planlama, muhasebe, bordro otomasyonunu gerçekleştirebilmektedir:
-Perakende
-Mobilya
-Gıda, tarım
-Tekstil
-İnşaat
-Lojistik
-Parfümeri
-Otomotiv
gibi çok çeşitli sektörler.

CeBIT Bilişim Eurasia 2012 yılında olduğu gibi, fuarda yazılım alanında en ilgi çekici standı olacağız. Sunduğumuz yeni teknolojileri, yeni çözümleri, canlı olarak uygulamaları ve geliştirme araçlarımızı denemek için standımızı ziyarete bekliyoruz:
CeBIT Bilişim Eurasia
24 – 27 Ekim 2013
CNR Expo, Yeşilköy, İstanbul
Salon: 8.Hall
Stand: A6

Online davetiye için:
http://cebit.zenn.com.tr/onlineticket/?l=0

← Tüm haberler

   
 
 
Diğer WEB siteleri
 
 
 
MERV BİLGİ İŞLEM OTOMASYONU YAZILIM LTD. ŞTİ. (1TÇ-MERV)

info@1tc-hizmet.com
Tel: +90 212 258 90 05 / 06

Adres: Cihannuma Mah. Bostanci Veli Sok. Kerem Apt. No:10 K:2 Beşiktaş İstanbul
 
Powered by CMS