Ana sayfaAna sayfa Sita haritas?Site haritas?
Ara:
1TC:Bayilik  
   
             
 
 

1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi


ticari programı

"1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi" uygulaması yani ticari programlar, Küçük ve orta boy işletmeler (KOBİ), Malzeme ve hizmet toptan/perakende satışı yapan tüccarlar, Basit üretim yapanlar, Müşteri ilişkilerini takip etmek isteyen işletmeciler, Diğer ofis programlarını tablolar ve raporlar yığını olarak kullananlar, Ofis içi yönetim giderleri ve masraflarını hala kağıt kalem ile tutanlar, Paket programın verdikleri dışında kendi istediği raporu almak isteyen işverenler, Ev ekonomisi yapan ve aylık bütçelerini planlayan aileler için geliştirilmiştir.

Güçlü iç araçlar ve işlevsel olanakları sayelerinde “1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” ticari programın uygulaması çağdaş küçük ve orta boy ticari işletmelerin otomasyonu etkili bir şekilde sağlar. Kalem ve kâğıt ile yapılan işlemler artık bilgisayar ortamında yapılabilmektedir. Gerekli raporlama bilgileri anında karşınıza gelir. Çeşitli faaliyet ve sektör için hızlı ve kolay bir biçimde ayarlanabilme imkânlar sizin elinizde. Uygulama içeriği açık olduğu için işletme özelliklerinize göre tam uyumluluk hızlı bir şekilde sağlanabilir.
“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” uygulaması paket bir yazılım olmadığından dolayı, tüm gerekli işlevler tek bir paket içinde sunulmaktadır. Değişen mevzuat iş ortamına göre sistemin güncellenmesi anında yapılabilir.

Uygulama, aşağıdaki ticari faaliyet yönetim süreçlerinin otomasyonunu sağlar;

 • Müşteri ilişkileri yönetimi,
 • Satışlar yönetimi (toptan, perakende, hizmetler),
 • Alışlar yönetimi,
 • Fiyat analizi ve fiyat politikası yönetimi,
 • Stok yönetimi,
 • Stok maliyetlerini hesaplama,
 • Barkod uygulamaları,
 • Parasal işlemlerin yönetimi,
 • Vergilerin hesaplanması, (KDV, Muhtasar, Geçici Stopaj vb.),
 • Masraf planlanması ve kaydedilmesi,
 • Personel kayıtları ve ödemeleri,
 • Fatura kayıt ve yazdırma işlemleri,
 • Veri analizi, raporlama ve grafik uygulamaları,
 • Ticaret faaliyetlerinin izlenmesi ve analizi (İşletme faaliyetinin verimlilik analizini yansıtan raporlar, kar/zarar, maliyet, yönetici bilançosu gibi),
 • İlave servis olanakları.
 • Muhasebe programı çözümleri
Daha detaylı bilgiler

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” iki biçim olarak dağıtılır; tek bilgisayarda kullanılan basit sürüm ve standart sürüm.

"1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi" tanıtım videosu

Arşiv dosyası


AçıklamaDövizPerakende USD
1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Prof)
USD560
1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Basic)
USD 120
1TÇ:Fatura (Basic) USD 60
1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Başlangıç)
USD20
1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Eğitim)  CD+ Kitap
USD15
Deneme sürüm (full paket) ücretsizdir!1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi uygulama (standart) çözümü birden falza bilgisayarda aynı anda kullanılacak ise, gerekli sayıda kullanıcı lisansların satın alması gerekir;
AçıklamaDövizPerakende
1C:İşletme 8 ek lisans (1 kullanıcı için)USD200
1C:İşletme 8 ek lisans (5 kullanıcı için) USD 700
1C:İşletme 8 ek lisans (10 kullanıcı için) USD 1350
1C:İşletme 8 ek lisans (20 kullanıcı için) USD 2500

"1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Basit)

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Basit sürüm)” uygulama çözümü yönetim ve hesap tutma görevleri, ticari işlemlerin planlama ve analiz işlemleri otomasyonuna yöneliktir. Bu programı kullanarak, tek kullanıcı olan ve standart uygulama çözümünün, işletme özelliklerine göre entegrasyon ihtiyacı duymayan, küçük ve orta boy çağdaş işletmelerde etkili yönetim sağlanabilir.

Basit sürüm sadece bir bilgisayarda kullanılabilir, dolayısıyla basit sürüm için ek kullanıcı lisanslar gerekmez.

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” kaydolmuş kullanıcıları 1TÇ kullanıcı internet destek sitesinden ücretsiz güncellemeleri indirme hakkına sahipler.

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” standart sürümü uygulama çözümünün desteği geçerli bilgi ve teknik destek aboneliği mevcut olduğunda gerçekleşir.


"1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Başlangıç sürümü)"

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi” ticari programı ile tanışmak ve bilgisayar vasıtasıyla bilgi işlem otomasyonunu öğrenmek için “1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Başlangıç sürüm)” kullanılabilir. “1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Başlangıç sürüm)” yardımıyla programın sunduğu avantajlardan bilgi edinmiş olursunuz. açılış bilgi evraklarından ve gerekli işlemlerin sisteme girilmekten başlayarak, analiz raporlarını alınmasına kadar detaylı açıklamalardan faydalanabilirsiniz.

“1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi (Başlangıç sürüm) kullanıcıları, standart sürüm alışında, 50 TL (başlangıç sürüm tavsiye edilen perakende satış fiyatı) tutarındaki indirimden faydalanabilir.
   
 
 
Diğer WEB siteleri
 
 
 
MERV BİLGİ İŞLEM OTOMASYONU YAZILIM LTD. ŞTİ. (1TÇ-MERV)

info@1tc-hizmet.com
Tel: +90 212 258 90 05 / 06

Adres: Cihannuma Mah. Bostanci Veli Sok. Kerem Apt. No:10 K:2 Beşiktaş İstanbul
 
Powered by CMS